Раді представити вашій увазі новий нічний клуб ATMOSFERA – яскраве місце відпочинку сучасних людей!

Це драйвовий заклад, який приверне увагу сотні людей, аби зануритися в світ розваг і веселощів!Стильні DJ, чарівні MC і стрункі красуні GO-GO подарують справжнє шоу для перебірливих любителів модного клубного життя.Ми дуже постаралися! І створили окрему зону для любителів більш помірного відпочинку. Вас чекає дивовижна Лаундж зона з приємною музикою, яка подарує відчуття тривалого релаксу і спокою! Крім цього, якщо природа нагородила вас прекрасними вокальними даними і навіть, якщо ні...

То ми з радістю чекаємо вас в Караоке, де можна відпочити не тільки тілом, а й душею. Любителі подиміти, також не залишаться без уваги. Величезна різноманітність табаков і різні фруктові чаші будуть представлені в широкій кальянній карті ATMOSFERA CLUB. Ну і, звичайно ж, які веселощі на голодний шлунок?! У нашому закладі працюють кваліфіковані кухарі, які будуть дивувати найсмачнішими стравами європейської та японської кухні!

ATMOSFERA CLUB не має упереджених стандартів! Ми раді абсолютно всім нашим гостям, які випромінюють радість, веселощі і позитивний настрій.

Ми працюємо для людей!

РЕЗЕРВАЦІЯ ТА ДОВІДКА:

0950000851
0960000851